splash akcja

 

Szanowni Państwo,

W roku 2020, w związku z sytuacją epidemiologiczną, która panuje nieprzerwanie już od kilku miesięcy, nie mogliśmy zorganizować stacjonarnej Gali Urtica Dzieciom.

Nie mogliśmy jednak przejść obojętnie obok tej sytuacji i zaproponowaliśmy Państwu udział w wyjątkowej Aukcji obrazów on-line na portalu Allegro Charytatywni. Na zbiórce charytatywnej „To, co ważne” wystawione zostało 100 obrazów namalowanych przez pacjentów dziecięcych oddziałów onkologii i hematologii.


Każdy z nas przez dwa tygodnie grudnia miał szansę wylicytować piękny obraz.
Były pejzaże, martwa natura, motywy zwierzęce, abstrakcja i wiele więcej. Jak każdego roku obrazy skrywały w sobie wiele emocji, choć w tym roku dostrzec można było także tęsknotę za światem widzianym jedynie z perspektywy szpitalnych okien.

Prace były niezwykle i inspirujące. Odpowiadały na pytania, jakie drzemią w sercach każdego z nas. Uderzała dziecięca fantazja i niegasnąca nadzieja tych, którzy - mimo przeciwności losu - każdego dnia walczą o siebie i swoje marzenia.

Coroczna Gala Urtica Dzieciom jest ważnym wydarzeniem dla Urtiki i Fundacji Urtica Dzieciom. W tym roku było zupełnie inaczej, mimo trudności związanych z pandemią udało nam się zrealizować cel i pomóc tym, którzy w tym roku pomocy potrzebują jeszcze bardziej.

Po raz kolejny przyłączyliśmy się do walki o tworzenie nowej, szczęśliwej rzeczywistości na dziecięcych oddziałach onkologii i hematologii i udowodniliśmy, że sztukę pomagania mamy we krwi.

Podczas Małej Aukcji na Allegro Charytatywni wylicytowaliście 100 dzień sztuki, za  kwotę  42 376,00 tyś zł!

Regulamin Małej Aukcji - Allegro Charytatywni.pdf

Załącznik_nr_1_do Regulaminu _Małej Aukcji_Klauzula_informacyjna.pdf 


katalog

 

loga akcji

logo gala