splash akcja

 

Szanowni Państwo,

W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, która panuje nieprzerwanie już od kilku miesięcy, nie mogliśmy zorganizować stacjonarnej Gali Urtica Dzieciom.

Nie mogliśmy jednak przejść obojętnie obok tej sytuacji i proponujemy Państwu udział w wyjątkowej Aukcji obrazów on-line na portalu Allegro Charytatywni. Na zbiórce charytatywnej „To, co ważne” wystawione zostanie 100 obrazów namalowanych przez pacjentów dziecięcych oddziałów onkologii i hematologii, które niebawem mogą stać się Waszą własnością.

bt

Każdy z nas będzie miał szanse wylicytować piękny obraz do 6 grudnia br. Będą pejzaże, martwa natura, motywy zwierzęce, abstrakcja i wiele więcej!

Mamy wrażenie, że tegoroczne obrazy są jeszcze piękniejsze niż zwykle: tak wiele w nich emocji, ukrytej radości, ale i tęsknoty za światem widzianym z perspektywy szpitalnych okien. Mali Artyści, którzy tworzyli prace podczas warsztatów „Słoneczna Galeria” chcą nam bardzo dużo przekazać poprzez ogromną różnorodność.

Prace są niezwykle. Są inspirujące. Odpowiadają na pytania, jakie drzemią w sercach każdego z nas. Uderza dziecięca fantazja i niegasnąca nadzieja tych, którzy - mimo przeciwności losu - każdego dnia walczą o siebie i swoje marzenia. Dziś możemy im pomóc w realizacji tych marzeń oraz tworzeniu nowej, szczęśliwej rzeczywistości.

Cały dochód w formie darowizny finansowej z Dużej i Małej Aukcji przeznaczony zostanie na 18. dziecięcych oddziałów onkologii i hematologii dziecięcej w Polsce.

Cel jest szczytny, dlatego pokażmy, że warto pomagać!

Coroczna Gala Urtica Dzieciom jest ważnym wydarzeniem dla Urtiki i Fundacji Urtica Dzieciom.

W tym roku jest zupełnie inaczej, wierzymy jednak, że wspólnie pokażemy, że mimo trudności związanych z pandemią uda nam się zrealizować cel i pomóc tym, którzy w tym roku pomocy potrzebują jeszcze bardziej. 

Regulamin Małej Aukcji - Allegro Charytatywni.pdf

Załącznik_nr_1_do Regulaminu _Małej Aukcji_Klauzula_informacyjna.pdf 


katalog

 

loga akcji

logo gala